Przychody i obłożenie Airbnb: Central & West St. Louis County, MO

Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Central & West St. Louis County, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku St. Louis, MO.

Ten obszar należy do szerszego rynku najmu St. Louis, MO. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.

Central & West St. Louis County to jeden z 20 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku St. Louis, MO. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 25 811 USD, były zarezerwowane przez 53% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 238 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 15,0%.

Przychody roczne

25 811 USD

Obłożenie

53%

Stawka za noc

238 USD

Stopa zwrotu brutto

15,0%

przed kosztami

Mediana z 141 ogłoszeń

Aktywne ogłoszenia

164

Poznaj Central & West St. Louis County

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Central & West St. Louis County?

Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Central & West St. Louis County zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 25 811 USD. To o 10% mniej niż średnia rynku St. Louis, MO (28 809 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.

Jakie jest obłożenie Airbnb w Central & West St. Louis County?

Ogłoszenia w Central & West St. Louis County były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 53% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 2 pkt proc. więcej niż średnia rynku St. Louis, MO (51%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.

Ile kosztuje noc w Airbnb w Central & West St. Louis County?

Średnia stawka za noc w Central & West St. Louis County wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 238 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 12% mniej niż średnia rynku St. Louis, MO (272 USD).

Czy Airbnb w Central & West St. Louis County jest opłacalne?

Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Central & West St. Louis County wynosi 33 503 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 15,0%. Stopa zwrotu brutto jest o 1,3 pkt proc. wyższa niż mediana rynku St. Louis, MO. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Central & West St. Louis County w zależności od liczby sypialni?

Nieruchomości z jedną sypialnią mają najwyższą stopę zwrotu brutto w Central & West St. Louis County: 20,2%. Tabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku St. Louis, MO przy tej samej wielkości.

Średnie przychody roczne i mediana stopy zwrotu brutto według liczby sypialni: Central & West St. Louis County, z danymi dla rynku St. Louis, MO
SypialniePrzychody roczneStopa zwrotu brutto
1 sypialnia

Ogłoszenia: 26

16 241 USD

St. Louis, MO: 17 593 USD

20,2%

St. Louis, MO: 15,5%

2 sypialnie

Ogłoszenia: 63

20 616 USD

St. Louis, MO: 23 032 USD

17,0%

St. Louis, MO: 13,5%

3 sypialnie

Ogłoszenia: 44

29 159 USD

St. Louis, MO: 31 718 USD

12,5%

St. Louis, MO: 13,6%

4+ sypialnie

Ogłoszenia: 28

42 142 USD

St. Louis, MO: 48 319 USD

10,4%

St. Louis, MO: 12,4%

Jak Central & West St. Louis County wypada na tle pobliskich obszarów?

Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.

Średnie przychody roczne, obłożenie i stawka za noc oraz mediana stopy zwrotu brutto: Central & West St. Louis County, rynek St. Louis, MO i pobliskie obszary
ObszarPrzychody roczneObłożenieStawka za nocStopa zwrotu brutto
Central & West St. Louis County

Ten obszar

Ogłoszenia: 164

25 811 USD53%238 USD15,0%
Rynek St. Louis, MO

Ogłoszenia: 2260

28 809 USD51%272 USD13,7%
The Hill & Southwest St. Louis

Ogłoszenia: 146

21 325 USD58%182 USD13,1%
Central West End & Forest Park

Ogłoszenia: 237

32 898 USD53%286 USD13,5%
Historic St. Charles & Riverfront

Ogłoszenia: 159

28 235 USD49%250 USD12,5%
Shaw & Botanical Garden

Ogłoszenia: 82

36 780 USD52%321 USD10,7%

Gdzie leży Central & West St. Louis County?

BNBCalc dzieli rynek St. Louis, MO na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 20) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje. Ten obszar obejmuje Central i West St. Louis County, dlatego BNBCalc podaje jeden zestaw danych dla całości.

Ładowanie mapy…

O tych danych

Jak mierzone są przychody roczne?

To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.

Jak mierzone jest obłożenie?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.

Jak mierzona jest stawka za noc?

To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.

Czym są potencjalne przychody z noclegów?

To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.

Czym jest stopa zwrotu brutto?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.

Które ogłoszenia są uwzględniane?

Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (164 w Central & West St. Louis County). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.

Jak aktualne są te dane?

Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.

Dlaczego te liczby różnią się od strony rynku St. Louis, MO?

Strona rynku podsumowuje cały rynek St. Louis, MO na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.

Czego te dane nie pokazują?

Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Powiązane przewodniki

  • Dane rynku Airbnb: St. Louis, MO
  • Najlepsze dzielnice pod inwestycje w Airbnb: St. Louis

Dowiedz się więcej o Central & West St. Louis County

Z BNBCalc Markets porównasz Central & West St. Louis County według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.

Poznaj Central & West St. Louis CountyOdkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości