Przychody i obłożenie Airbnb: Glendale Area, Phoenix

Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Glendale Area, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku Phoenix, AZ.

Ten obszar należy do szerszego rynku najmu Phoenix, AZ. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.

Glendale Area to jeden z 77 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku Phoenix, AZ. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 36 296 USD, były zarezerwowane przez 52% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 334 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 10,9%.

Przychody roczne

36 296 USD

Obłożenie

52%

Stawka za noc

334 USD

Stopa zwrotu brutto

10,9%

przed kosztami

Mediana z 442 ogłoszeń

Aktywne ogłoszenia

566

Poznaj Glendale Area

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Glendale Area?

Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Glendale Area zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 36 296 USD. To o 15% mniej niż średnia rynku Phoenix, AZ (42 651 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.

Jakie jest obłożenie Airbnb w Glendale Area?

Ogłoszenia w Glendale Area były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 52% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 1 pkt proc. mniej niż średnia rynku Phoenix, AZ (53%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.

Ile kosztuje noc w Airbnb w Glendale Area?

Średnia stawka za noc w Glendale Area wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 334 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 16% mniej niż średnia rynku Phoenix, AZ (398 USD).

Czy Airbnb w Glendale Area jest opłacalne?

Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Glendale Area wynosi 44 004 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 10,9%. Stopa zwrotu brutto jest o 1,5 pkt proc. wyższa niż mediana rynku Phoenix, AZ. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Glendale Area w zależności od liczby sypialni?

Nieruchomości z jedną sypialnią mają najwyższą stopę zwrotu brutto w Glendale Area: 16,2%. Tabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku Phoenix, AZ przy tej samej wielkości.

Średnie przychody roczne i mediana stopy zwrotu brutto według liczby sypialni: Glendale Area, z danymi dla rynku Phoenix, AZ
SypialniePrzychody roczneStopa zwrotu brutto
Kawalerka

Ogłoszenia: 10

26 442 USD

Phoenix, AZ: 22 540 USD

–
1 sypialnia

Ogłoszenia: 81

18 817 USD

Phoenix, AZ: 20 344 USD

16,2%

Phoenix, AZ: 11,5%

2 sypialnie

Ogłoszenia: 99

22 740 USD

Phoenix, AZ: 25 685 USD

10,9%

Phoenix, AZ: 9,6%

3 sypialnie

Ogłoszenia: 153

32 852 USD

Phoenix, AZ: 35 179 USD

10,8%

Phoenix, AZ: 9,1%

4+ sypialnie

Ogłoszenia: 223

51 468 USD

Phoenix, AZ: 66 691 USD

10,8%

Phoenix, AZ: 9,0%

Jak Glendale Area wypada na tle pobliskich obszarów?

Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.

Średnie przychody roczne, obłożenie i stawka za noc oraz mediana stopy zwrotu brutto: Glendale Area, rynek Phoenix, AZ i pobliskie obszary
ObszarPrzychody roczneObłożenieStawka za nocStopa zwrotu brutto
Glendale Area

Ten obszar

Ogłoszenia: 566

36 296 USD52%334 USD10,9%
Rynek Phoenix, AZ

Ogłoszenia: 12 476

42 651 USD53%398 USD9,4%
Litchfield Park County Fringe

Ogłoszenia: 36

28 955 USD57%281 USD8,7%
Litchfield Park

Ogłoszenia: 37

27 359 USD54%262 USD8,7%
Surprise Area

Ogłoszenia: 181

30 462 USD51%296 USD9,6%
Goodyear Area

Ogłoszenia: 310

32 491 USD51%323 USD9,6%

Gdzie leży Glendale Area?

BNBCalc dzieli rynek Phoenix, AZ na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 77) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje.

Ładowanie mapy…

O tych danych

Jak mierzone są przychody roczne?

To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.

Jak mierzone jest obłożenie?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.

Jak mierzona jest stawka za noc?

To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.

Czym są potencjalne przychody z noclegów?

To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.

Czym jest stopa zwrotu brutto?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.

Które ogłoszenia są uwzględniane?

Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (566 w Glendale Area). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.

Jak aktualne są te dane?

Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.

Dlaczego te liczby różnią się od strony rynku Phoenix, AZ?

Strona rynku podsumowuje cały rynek Phoenix, AZ na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.

Czego te dane nie pokazują?

Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Powiązane przewodniki

  • Dane rynku Airbnb: Phoenix, AZ
  • Najlepsze dzielnice pod inwestycje w Airbnb: Phoenix

Dowiedz się więcej o Glendale Area

Z BNBCalc Markets porównasz Glendale Area według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.

Poznaj Glendale AreaOdkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości