Przychody i obłożenie Airbnb: Bay View & Southern Milwaukee, WI

Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku Milwaukee, WI.

Ten obszar należy do szerszego rynku najmu Milwaukee, WI. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.

Bay View & Southern Milwaukee to jeden z 22 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku Milwaukee, WI. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 30 056 USD, były zarezerwowane przez 56% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 289 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 13,5%.

Przychody roczne

30 056 USD

Obłożenie

56%

Stawka za noc

289 USD

Stopa zwrotu brutto

13,5%

przed kosztami

Mediana z 139 ogłoszeń

Aktywne ogłoszenia

167

Poznaj Bay View & Southern Milwaukee

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee?

Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 30 056 USD. To o 22% mniej niż średnia rynku Milwaukee, WI (38 435 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.

Jakie jest obłożenie Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee?

Ogłoszenia w Bay View & Southern Milwaukee były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 56% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 4 pkt proc. więcej niż średnia rynku Milwaukee, WI (52%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.

Ile kosztuje noc w Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee?

Średnia stawka za noc w Bay View & Southern Milwaukee wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 289 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 26% mniej niż średnia rynku Milwaukee, WI (390 USD).

Czy Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee jest opłacalne?

Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Bay View & Southern Milwaukee wynosi 35 756 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 13,5%. Stopa zwrotu brutto jest o 0,4 pkt proc. wyższa niż mediana rynku Milwaukee, WI. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Bay View & Southern Milwaukee w zależności od liczby sypialni?

Nieruchomości z czterema lub więcej sypialniami mają najwyższą stopę zwrotu brutto w Bay View & Southern Milwaukee: 19,3%. Tabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku Milwaukee, WI przy tej samej wielkości.

Średnie przychody roczne i mediana stopy zwrotu brutto według liczby sypialni: Bay View & Southern Milwaukee, z danymi dla rynku Milwaukee, WI
SypialniePrzychody roczneStopa zwrotu brutto
1 sypialnia

Ogłoszenia: 24

18 113 USD

Milwaukee, WI: 20 872 USD

11,5%

Milwaukee, WI: 13,9%

2 sypialnie

Ogłoszenia: 63

22 856 USD

Milwaukee, WI: 26 241 USD

13,3%

Milwaukee, WI: 12,4%

3 sypialnie

Ogłoszenia: 40

26 805 USD

Milwaukee, WI: 34 896 USD

11,5%

Milwaukee, WI: 11,9%

4+ sypialnie

Ogłoszenia: 38

53 853 USD

Milwaukee, WI: 68 470 USD

19,3%

Milwaukee, WI: 16,1%

Jak Bay View & Southern Milwaukee wypada na tle pobliskich obszarów?

Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.

Średnie przychody roczne, obłożenie i stawka za noc oraz mediana stopy zwrotu brutto: Bay View & Southern Milwaukee, rynek Milwaukee, WI i pobliskie obszary
ObszarPrzychody roczneObłożenieStawka za nocStopa zwrotu brutto
Bay View & Southern Milwaukee

Ten obszar

Ogłoszenia: 167

30 056 USD56%289 USD13,5%
Rynek Milwaukee, WI

Ogłoszenia: 2124

38 435 USD52%390 USD13,1%
Downtown, Third Ward & Harbor

Ogłoszenia: 129

32 054 USD53%295 USD13,1%
Milwaukee West Side

Ogłoszenia: 66

25 852 USD55%241 USD14,8%
Lower East Side & Near East

Ogłoszenia: 220

39 243 USD48%404 USD11,9%
Wauwatosa, West Allis & West Milwaukee

Ogłoszenia: 100

25 064 USD50%237 USD10,7%

Gdzie leży Bay View & Southern Milwaukee?

BNBCalc dzieli rynek Milwaukee, WI na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 22) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje. Ten obszar obejmuje Bay View i Southern Milwaukee, dlatego BNBCalc podaje jeden zestaw danych dla całości.

Ładowanie mapy…

O tych danych

Jak mierzone są przychody roczne?

To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.

Jak mierzone jest obłożenie?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.

Jak mierzona jest stawka za noc?

To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.

Czym są potencjalne przychody z noclegów?

To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.

Czym jest stopa zwrotu brutto?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.

Które ogłoszenia są uwzględniane?

Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (167 w Bay View & Southern Milwaukee). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.

Jak aktualne są te dane?

Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.

Dlaczego te liczby różnią się od strony rynku Milwaukee, WI?

Strona rynku podsumowuje cały rynek Milwaukee, WI na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.

Czego te dane nie pokazują?

Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Powiązane przewodniki

  • Dane rynku Airbnb: Milwaukee, WI
  • Najlepsze dzielnice pod inwestycje w Airbnb: Milwaukee

Dowiedz się więcej o Bay View & Southern Milwaukee

Z BNBCalc Markets porównasz Bay View & Southern Milwaukee według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.

Poznaj Bay View & Southern MilwaukeeOdkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości