Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Monument and Palmer Lake Country, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku Colorado Springs, CO.
Ten obszar należy do szerszego rynku najmu Colorado Springs, CO. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.
Monument and Palmer Lake Country to jeden z 42 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku Colorado Springs, CO. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 40 902 USD, były zarezerwowane przez 52% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 388 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 8,7%.
Przychody roczne
40 902 USD
Obłożenie
52%
Stawka za noc
388 USD
Stopa zwrotu brutto
8,7%
przed kosztami
Mediana z 93 ogłoszeń
Aktywne ogłoszenia
109
Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Monument and Palmer Lake Country zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 40 902 USD. To o 26% więcej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (32 553 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.
Ogłoszenia w Monument and Palmer Lake Country były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 52% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 1 pkt proc. mniej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (53%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.
Średnia stawka za noc w Monument and Palmer Lake Country wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 388 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 32% więcej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (293 USD).
Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Monument and Palmer Lake Country wynosi 56 277 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 8,7%. Stopa zwrotu brutto jest o 1,4 pkt proc. niższa niż mediana rynku Colorado Springs, CO. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.
Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomościTabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku Colorado Springs, CO przy tej samej wielkości.
| Sypialnie | Przychody roczne | Stopa zwrotu brutto |
|---|---|---|
| 1 sypialnia Ogłoszenia: 7 | 18 535 USD Colorado Springs, CO: 20 407 USD | Za mało danych Colorado Springs, CO: 10,7% |
| 2 sypialnie Ogłoszenia: 29 | 28 296 USD Colorado Springs, CO: 25 406 USD | 9,0% Colorado Springs, CO: 10,1% |
| 3 sypialnie Ogłoszenia: 25 | 38 105 USD Colorado Springs, CO: 33 652 USD | 9,4% Colorado Springs, CO: 9,9% |
| 4+ sypialnie Ogłoszenia: 48 | 53 238 USD Colorado Springs, CO: 51 694 USD | 8,6% Colorado Springs, CO: 9,9% |
Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.
| Obszar | Przychody roczne | Obłożenie | Stawka za noc | Stopa zwrotu brutto |
|---|---|---|---|---|
| Monument and Palmer Lake Country Ten obszar Ogłoszenia: 109 | 40 902 USD | 52% | 388 USD | 8,7% |
| Rynek Colorado Springs, CO Ogłoszenia: 3457 | 32 553 USD | 53% | 293 USD | 10,1% |
| Northgate Colorado Springs Ogłoszenia: 30 | 29 818 USD | 52% | 340 USD | 7,1% |
| Northwest Colorado Springs Ogłoszenia: 85 | 34 693 USD | 52% | 330 USD | 9,5% |
| Woodland Park Country Ogłoszenia: 238 | 34 993 USD | 50% | 313 USD | 9,8% |
| Northeast Colorado Springs Ogłoszenia: 160 | 35 818 USD | 53% | 328 USD | 10,3% |
BNBCalc dzieli rynek Colorado Springs, CO na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 42) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje.
Ładowanie mapy…
To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.
Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.
To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.
To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.
Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.
Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (109 w Monument and Palmer Lake Country). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.
Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.
Strona rynku podsumowuje cały rynek Colorado Springs, CO na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.
Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.
Z BNBCalc Markets porównasz Monument and Palmer Lake Country według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.