Przychody i obłożenie Airbnb: Central East Colorado Springs, CO

Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Central East Colorado Springs, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku Colorado Springs, CO.

Ten obszar należy do szerszego rynku najmu Colorado Springs, CO. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.

Central East Colorado Springs to jeden z 42 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku Colorado Springs, CO. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 28 537 USD, były zarezerwowane przez 57% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 231 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 12,0%.

Przychody roczne

28 537 USD

Obłożenie

57%

Stawka za noc

231 USD

Stopa zwrotu brutto

12,0%

przed kosztami

Mediana z 279 ogłoszeń

Aktywne ogłoszenia

312

Poznaj Central East Colorado Springs

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Central East Colorado Springs?

Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Central East Colorado Springs zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 28 537 USD. To o 12% mniej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (32 553 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.

Jakie jest obłożenie Airbnb w Central East Colorado Springs?

Ogłoszenia w Central East Colorado Springs były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 57% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 4 pkt proc. więcej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (53%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.

Ile kosztuje noc w Airbnb w Central East Colorado Springs?

Średnia stawka za noc w Central East Colorado Springs wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 231 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 21% mniej niż średnia rynku Colorado Springs, CO (293 USD).

Czy Airbnb w Central East Colorado Springs jest opłacalne?

Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Central East Colorado Springs wynosi 35 192 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 12,0%. Stopa zwrotu brutto jest o 1,9 pkt proc. wyższa niż mediana rynku Colorado Springs, CO. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Central East Colorado Springs w zależności od liczby sypialni?

Nieruchomości z jedną sypialnią mają najwyższą stopę zwrotu brutto w Central East Colorado Springs: 12,8%. Tabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku Colorado Springs, CO przy tej samej wielkości.

Średnie przychody roczne i mediana stopy zwrotu brutto według liczby sypialni: Central East Colorado Springs, z danymi dla rynku Colorado Springs, CO
SypialniePrzychody roczneStopa zwrotu brutto
Kawalerka

Ogłoszenia: 8

18 463 USD

Colorado Springs, CO: 20 012 USD

–
1 sypialnia

Ogłoszenia: 82

19 262 USD

Colorado Springs, CO: 20 407 USD

12,8%

Colorado Springs, CO: 10,7%

2 sypialnie

Ogłoszenia: 108

26 279 USD

Colorado Springs, CO: 25 406 USD

12,6%

Colorado Springs, CO: 10,1%

3 sypialnie

Ogłoszenia: 52

30 980 USD

Colorado Springs, CO: 33 652 USD

11,0%

Colorado Springs, CO: 9,9%

4+ sypialnie

Ogłoszenia: 62

43 989 USD

Colorado Springs, CO: 51 694 USD

10,7%

Colorado Springs, CO: 9,9%

Jak Central East Colorado Springs wypada na tle pobliskich obszarów?

Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.

Średnie przychody roczne, obłożenie i stawka za noc oraz mediana stopy zwrotu brutto: Central East Colorado Springs, rynek Colorado Springs, CO i pobliskie obszary
ObszarPrzychody roczneObłożenieStawka za nocStopa zwrotu brutto
Central East Colorado Springs

Ten obszar

Ogłoszenia: 312

28 537 USD57%231 USD12,0%
Rynek Colorado Springs, CO

Ogłoszenia: 3457

32 553 USD53%293 USD10,1%
South Central Colorado Springs

Ogłoszenia: 202

30 620 USD59%254 USD10,5%
Central West Colorado Springs

Ogłoszenia: 237

29 697 USD59%242 USD10,5%
Westside Colorado Springs

Ogłoszenia: 273

32 171 USD55%281 USD10,4%
Northeast Colorado Springs

Ogłoszenia: 160

35 818 USD53%328 USD10,3%

Gdzie leży Central East Colorado Springs?

BNBCalc dzieli rynek Colorado Springs, CO na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 42) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje.

Ładowanie mapy…

O tych danych

Jak mierzone są przychody roczne?

To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.

Jak mierzone jest obłożenie?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.

Jak mierzona jest stawka za noc?

To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.

Czym są potencjalne przychody z noclegów?

To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.

Czym jest stopa zwrotu brutto?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.

Które ogłoszenia są uwzględniane?

Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (312 w Central East Colorado Springs). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.

Jak aktualne są te dane?

Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.

Dlaczego te liczby różnią się od strony rynku Colorado Springs, CO?

Strona rynku podsumowuje cały rynek Colorado Springs, CO na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.

Czego te dane nie pokazują?

Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Powiązane przewodniki

  • Dane rynku Airbnb: Colorado Springs, CO
  • Najlepsze dzielnice pod inwestycje w Airbnb: Colorado Springs

Dowiedz się więcej o Central East Colorado Springs

Z BNBCalc Markets porównasz Central East Colorado Springs według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.

Poznaj Central East Colorado SpringsOdkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości