Przychody i obłożenie Airbnb: Clear Lake, Houston

Ile zarabiają ogłoszenia Airbnb w Clear Lake, jak często są rezerwowane i jak wypadają na tle reszty rynku Houston, TX.

Ten obszar należy do szerszego rynku najmu Houston, TX. Poniższa mapa wyznacza granice obszaru, którego dotyczą dane. Rynek może obejmować także sąsiednie miasta i miejscowości.

Clear Lake to jeden z 44 obszarów, które BNBCalc analizuje na rynku Houston, TX. W ciągu ostatnich 12 miesięcy regularnie dostępne ogłoszenia w tym obszarze zarobiły średnio 33 302 USD, były zarezerwowane przez 51% nocy, w które były dostępne, a średnia stawka wyniosła 294 USD za noc. Mediana stopy zwrotu brutto przed kosztami wynosi 15,3%.

Przychody roczne

33 302 USD

Obłożenie

51%

Stawka za noc

294 USD

Stopa zwrotu brutto

15,3%

przed kosztami

Mediana z 112 ogłoszeń

Aktywne ogłoszenia

125

Poznaj Clear Lake

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Clear Lake?

Regularnie dostępne ogłoszenia Airbnb w Clear Lake zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnio 33 302 USD. To o 5% mniej niż średnia rynku Houston, TX (34 976 USD). To przychody z rezerwacji z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami.

Jakie jest obłożenie Airbnb w Clear Lake?

Ogłoszenia w Clear Lake były w ciągu ostatnich 12 miesięcy zarezerwowane średnio przez 51% nocy, w które były dostępne do rezerwacji. To o 3 pkt proc. więcej niż średnia rynku Houston, TX (48%). Noce zablokowane przez gospodarza nie są liczone.

Ile kosztuje noc w Airbnb w Clear Lake?

Średnia stawka za noc w Clear Lake wyniosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy 294 USD, wliczając opłaty za sprzątanie. To o 12% mniej niż średnia rynku Houston, TX (336 USD).

Czy Airbnb w Clear Lake jest opłacalne?

Dla nieruchomości z dopasowaną wartością mediana potencjalnych przychodów z noclegów w Clear Lake wynosi 38 490 USD rocznie, a mediana stopy zwrotu brutto 15,3%. Stopa zwrotu brutto jest o 2,8 pkt proc. wyższa niż mediana rynku Houston, TX. Stopa zwrotu brutto jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc zysk zależy od ceny zakupu nieruchomości i kosztów jej prowadzenia. Przed zakupem przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Odkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości

Ile zarabiają gospodarze Airbnb w Clear Lake w zależności od liczby sypialni?

Nieruchomości z jedną sypialnią mają najwyższą stopę zwrotu brutto w Clear Lake: 25,0%. Tabela pokazuje średnie przychody roczne i medianę stopy zwrotu brutto dla każdej wielkości nieruchomości, a pod każdą wartością dane dla rynku Houston, TX przy tej samej wielkości.

Średnie przychody roczne i mediana stopy zwrotu brutto według liczby sypialni: Clear Lake, z danymi dla rynku Houston, TX
SypialniePrzychody roczneStopa zwrotu brutto
1 sypialnia

Ogłoszenia: 16

16 918 USD

Houston, TX: 18 407 USD

25,0%

Houston, TX: 14,7%

2 sypialnie

Ogłoszenia: 23

22 595 USD

Houston, TX: 25 323 USD

15,7%

Houston, TX: 12,4%

3 sypialnie

Ogłoszenia: 52

32 248 USD

Houston, TX: 33 614 USD

13,9%

Houston, TX: 12,0%

4+ sypialnie

Ogłoszenia: 33

50 874 USD

Houston, TX: 59 048 USD

13,9%

Houston, TX: 12,0%

Jak Clear Lake wypada na tle pobliskich obszarów?

Każdy wiersz korzysta z tej samej metody i daty danych. Pobliskie obszary prowadzą do własnych stron.

Średnie przychody roczne, obłożenie i stawka za noc oraz mediana stopy zwrotu brutto: Clear Lake, rynek Houston, TX i pobliskie obszary
ObszarPrzychody roczneObłożenieStawka za nocStopa zwrotu brutto
Clear Lake

Ten obszar

Ogłoszenia: 125

33 302 USD51%294 USD15,3%
Rynek Houston, TX

Ogłoszenia: 10 588

34 976 USD48%336 USD12,5%
Pasadena & La Porte

Ogłoszenia: 110

24 165 USD50%236 USD14,2%
Sunnyside & South Park

Ogłoszenia: 224

31 100 USD45%313 USD15,8%
East End & EaDo

Ogłoszenia: 250

30 709 USD47%287 USD12,4%
Kemah & San Leon

Ogłoszenia: 129

33 164 USD50%303 USD16,1%

Gdzie leży Clear Lake?

BNBCalc dzieli rynek Houston, TX na obszary wyznaczone według lokalnych granic dzielnic i miast (łącznie: 44) i przypisuje każde ogłoszenie do obszaru, w którym się znajduje.

Ładowanie mapy…

O tych danych

Jak mierzone są przychody roczne?

To średnie przychody z rezerwacji, jakie regularnie dostępne ogłoszenie uzyskało w ciągu ostatnich 12 miesięcy, z opłatami za sprzątanie, przed prowizjami Airbnb, kosztami prowadzenia i podatkami. To szacunek, a nie zweryfikowane wypłaty dla gospodarzy.

Jak mierzone jest obłożenie?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli liczbę zarezerwowanych nocy przez liczbę nocy dostępnych do rezerwacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a następnie liczy średnią. Noce zablokowane przez gospodarza są pomijane.

Jak mierzona jest stawka za noc?

To średnia cena za zarezerwowaną noc w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wliczając opłaty za sprzątanie.

Czym są potencjalne przychody z noclegów?

To szacunek, ile ogłoszenie zarobiłoby w ciągu roku na stawkach za noc, gdyby było dostępne przez cały rok przy oczekiwanym obłożeniu, na podstawie rezerwacji z ostatnich 12 miesięcy. Nie obejmują opłat za sprzątanie. To szacunek, a nie przychody faktycznie uzyskane przez gospodarza.

Czym jest stopa zwrotu brutto?

Dla każdego ogłoszenia BNBCalc dzieli potencjalne przychody z noclegów przez szacunkową wartość nieruchomości o tym samym kodzie pocztowym i liczbie sypialni, a następnie podaje medianę. Jest liczona przed kosztami, finansowaniem i podatkami, więc nie jest zyskiem ani pełną stopą zwrotu z inwestycji.

Które ogłoszenia są uwzględniane?

Przychody roczne, obłożenie i stawka za noc obejmują ogłoszenia każdego typu i wielkości, które w ciągu ostatniego roku były dostępne do rezerwacji przez co najmniej 127 nocy (125 w Clear Lake). Potencjalne przychody z noclegów i stopa zwrotu brutto obejmują całe nieruchomości z jedną do pięciu sypialni, które dodatkowo były zarezerwowane przez co najmniej 30% dostępnych nocy i mają dopasowaną wartość nieruchomości. BNBCalc nie pokazuje danych dla obszarów z mniej niż 5 kwalifikującymi się ogłoszeniami.

Jak aktualne są te dane?

Te liczby opierają się na danych o ogłoszeniach BNBCalc z dnia 6 października 2026. Aktualizują się, gdy BNBCalc co miesiąc odświeża dane rynkowe.

Dlaczego te liczby różnią się od strony rynku Houston, TX?

Strona rynku podsumowuje cały rynek Houston, TX na podstawie osobnego, comiesięcznego zbioru danych rynkowych. Ta strona uśrednia poszczególne ogłoszenia w każdym obszarze, więc wartości mogą się różnić. Korzystaj z tej strony, aby porównywać obszary między sobą.

Czego te dane nie pokazują?

Nie obejmują kosztów prowadzenia, finansowania, podatków, ubezpieczenia ani ceny konkretnej nieruchomości i nie pokazują, czy najem krótkoterminowy jest dozwolony. Przed zakupem sprawdź lokalne przepisy i przeanalizuj konkretną nieruchomość.

Powiązane przewodniki

  • Dane rynku Airbnb: Houston, TX
  • Najlepsze dzielnice pod inwestycje w Airbnb: Houston

Dowiedz się więcej o Clear Lake

Z BNBCalc Markets porównasz Clear Lake według liczby sypialni i poziomu wyników, zobaczysz ceny nieruchomości i przejrzysz ogłoszenia na mapie.

Poznaj Clear LakeOdkryj rentowność Airbnb dowolnej nieruchomości