San Antonio, TX

San Antonio

Uwolnij pełnię mocy rynków

Roczny przychód (rzeczywisty)

$41.1k

Śr. 12M

↑9%

z poprzednich 12 miesięcy

Wskaźnik zajętości

42%

Śr. 12M

↓2%

z poprzednich 12 miesięcy

Średnia stawka dzienna

$215

Śr. 12M

↑12%

z poprzednich 12 miesięcy

Rentowność brutto

13.7%

Obecny potencjał

↑0.2 pkt

względem cen sprzed roku

Czas realizacji

29 dni

Śr. 12M

↓0 dni

z poprzednich 12 miesięcy

Revpar

$87

Śr. 12M

↑8%

z poprzednich 12 miesięcy

Zobacz, jak San Antonio plasuje się wśród rynków Airbnb w Texas pod względem rentowności brutto

Najlepsze dzielnice na Airbnb na rynku San Antonio, TX

Porównaj 17 dzielnic i pobliskich obszarów na szerszym rynku najmu San Antonio, TX. Obszary te nie ograniczają się do granic miasta. Każda wartość opiera się na co najmniej 20 ofertach spełniających kryteria. Otwórz dany obszar, aby sprawdzić obłożenie, ceny za noc i porównania według liczby sypialni.

Ranking według mediany rentowności brutto kwalifikujących się domów. Roczny potencjał przychodu z noclegów każdego domu jest porównywany z wartością według kodu i sypialni, przed kosztami.

DzielnicaPrzychód (potencjalny)Stopa zwrotu brutto
1.Downtown and Southtown$44.2K

Ogłoszenia: 302

26.1%

Ogłoszenia: 302

2.Seguin, Lake McQueeney and Lake Dunlap$36.5K

Ogłoszenia: 194

21.0%

Ogłoszenia: 194

3.Westside: Woodlawn Lake and Jefferson$25.3K

Ogłoszenia: 158

18.5%

Ogłoszenia: 158

4.South Side and Southwest$28.1K

Ogłoszenia: 138

17.7%

Ogłoszenia: 138

5.East Side: Dignowity Hill and Denver Heights$29.2K

Ogłoszenia: 458

16.7%

Ogłoszenia: 458

6.North Side and Airport Area$49.2K

Ogłoszenia: 246

15.1%

Ogłoszenia: 246

7.Far West Side$33.1K

Ogłoszenia: 489

13.5%

Ogłoszenia: 489

8.Northeast Suburbs: Converse, Schertz and Cibolo$31.6K

Ogłoszenia: 253

13.4%

Ogłoszenia: 253

9.Medical Center and Leon Valley$32.2K

Ogłoszenia: 305

12.4%

Ogłoszenia: 305

10.Tobin Hill and Monte Vista$28.5K

Ogłoszenia: 265

12.0%

Ogłoszenia: 265

11.East and South Bexar, Atascosa and Wilson Countryside$26.9K

Ogłoszenia: 41

11.9%

Ogłoszenia: 41

12.New Braunfels$36.0K

Ogłoszenia: 466

11.9%

Ogłoszenia: 466

13.Alamo Heights and Mahncke Park$33.3K

Ogłoszenia: 120

11.2%

Ogłoszenia: 120

14.Canyon Lake and Comal Hill Country$50.3K

Ogłoszenia: 60

11.0%

Ogłoszenia: 60

15.Helotes and Hill Country Suburbs$37.8K

Ogłoszenia: 127

10.1%

Ogłoszenia: 127

16.Stone Oak and Timberwood Park$41.7K

Ogłoszenia: 83

9.4%

Ogłoszenia: 83

17.Boerne and Kendall County$37.2K

Ogłoszenia: 73

8.5%

Ogłoszenia: 73

Dane z dnia 2026-10-06

Przychód na ofertę według liczby sypialni

Roczny przychód na ogłoszenie, w podziale na liczbę sypialni. Porównaj, które rozmiary nieruchomości radzą sobie najlepiej.

Liczba sypialni:

0

1

2

3

4+

Wzrost podaży wynajmów krótkoterminowych

Śledzi, jak zmienia się liczba aktywnych ogłoszeń w czasie. Rosnąca podaż przy stałych przychodach może wskazywać na nasycenie.

Wskaźniki wydajności według sypialni

Rozbicie przychodów, wartości nieruchomości, rentowności, podaży i opłat za sprzątanie dla każdego typu sypialni.

Sypialnie

Mediana przychodu

Mediana wartości domu

Rentowność brutto

Podaż

Sprzątanie
0
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $5•
1
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $6•
2
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $1••
3
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
$142
4+
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $1••

Kolory pinów

≥$200K

$100K-$200K

$75K-$100K

<$75K