Indianapolis, IN
Uwolnij pełnię mocy rynków
Roczny przychód (rzeczywisty)
$38.7k
Śr. 12M
↑11%
z poprzednich 12 miesięcy
Wskaźnik zajętości
44%
Śr. 12M
↓1%
z poprzednich 12 miesięcy
Średnia stawka dzienna
$210
Śr. 12M
↑14%
z poprzednich 12 miesięcy
Rentowność brutto
12.9%
Obecny potencjał
↓0.1 pkt
względem cen sprzed roku
Czas realizacji
32 dni
Śr. 12M
↑1 dni
z poprzednich 12 miesięcy
Revpar
$84
Śr. 12M
↑13%
z poprzednich 12 miesięcy
Uwaga metodologiczna: Liczby odzwierciedlają dane rynkowe Indianapolis na dzień październik 2026. Dane obejmują oferty Airbnb, VRBO i Booking.com. Wartości podlegają wpływom sezonowym; wprowadzono zaokrąglenia dla lepszej czytelności.
Porównaj 41 dzielnic i pobliskich obszarów na szerszym rynku najmu Indianapolis, IN. Obszary te nie ograniczają się do granic miasta. Każda wartość opiera się na co najmniej 20 ofertach spełniających kryteria. Otwórz dany obszar, aby sprawdzić obłożenie, ceny za noc i porównania według liczby sypialni.
Ranking według mediany rentowności brutto kwalifikujących się domów. Roczny potencjał przychodu z noclegów każdego domu jest porównywany z wartością według kodu i sypialni, przed kosztami.
| Dzielnica | Przychód (potencjalny) | Stopa zwrotu brutto |
|---|---|---|
| 1.New Castle and Henry County | $20.9K Ogłoszenia: 21 | 20.8% Ogłoszenia: 21 |
| 2.Near Southside and Old Southside | $36.9K Ogłoszenia: 114 | 20.1% Ogłoszenia: 114 |
| 3.Muncie | $27.0K Ogłoszenia: 63 | 19.5% Ogłoszenia: 63 |
| 4.Fountain Square | $37.6K Ogłoszenia: 99 | 19.5% Ogłoszenia: 99 |
| 5.Delaware and Grant Country | $26.8K Ogłoszenia: 23 | 17.8% Ogłoszenia: 23 |
| 6.Butler-Tarkington and Rocky Ripple | $32.3K Ogłoszenia: 38 | 17.7% Ogłoszenia: 38 |
| 7.Near Eastside | $28.7K Ogłoszenia: 91 | 16.4% Ogłoszenia: 91 |
| 8.Kokomo | $26.1K Ogłoszenia: 26 | 16.4% Ogłoszenia: 26 |
| 9.Parke County | $34.3K Ogłoszenia: 26 | 16.1% Ogłoszenia: 26 |
| 10.Richmond and Wayne County | $21.1K Ogłoszenia: 32 | 15.9% Ogłoszenia: 32 |
| 11.Terre Haute | $21.2K Ogłoszenia: 58 | 15.9% Ogłoszenia: 58 |
| 12.Greencastle and Putnam County | $36.8K Ogłoszenia: 27 | 15.8% Ogłoszenia: 27 |
| 13.Vigo, Clay and Owen Country | $23.9K Ogłoszenia: 22 | 15.1% Ogłoszenia: 22 |
| 14.Speedway | $28.1K Ogłoszenia: 45 | 14.9% Ogłoszenia: 45 |
| 15.Whitestown | $44.1K Ogłoszenia: 32 | 14.9% Ogłoszenia: 32 |
| 16.Downtown Indianapolis | $40.0K Ogłoszenia: 105 | 14.5% Ogłoszenia: 105 |
| 17.Castleton, Lawrence and Geist | $52.1K Ogłoszenia: 24 | 14.4% Ogłoszenia: 24 |
| 18.Ben Davis and Chapel Hill | $29.8K Ogłoszenia: 26 | 14.4% Ogłoszenia: 26 |
| 19.Mapleton-Fall Creek and Fairgrounds | $35.6K Ogłoszenia: 43 | 14.4% Ogłoszenia: 43 |
| 20.Southport and Perry Township | $35.2K Ogłoszenia: 22 | 14.3% Ogłoszenia: 22 |
| 21.Morgan County | $33.7K Ogłoszenia: 31 | 14.3% Ogłoszenia: 31 |
| 22.Greenwood | $41.6K Ogłoszenia: 36 | 14.3% Ogłoszenia: 36 |
| 23.Christian Park and Near Southeast | $20.1K Ogłoszenia: 20 | 13.7% Ogłoszenia: 20 |
| 24.Lafayette | $29.9K Ogłoszenia: 62 | 13.3% Ogłoszenia: 62 |
| 25.Near Northside | $39.9K Ogłoszenia: 52 | 13.2% Ogłoszenia: 52 |
| 26.Greenfield and Hancock County | $39.6K Ogłoszenia: 21 | 12.3% Ogłoszenia: 21 |
| 27.Glendale and Allisonville | $29.8K Ogłoszenia: 25 | 12.3% Ogłoszenia: 25 |
| 28.North Central and Keystone | $35.6K Ogłoszenia: 38 | 12.2% Ogłoszenia: 38 |
| 29.Mass Ave and North Downtown | $31.9K Ogłoszenia: 154 | 11.7% Ogłoszenia: 154 |
| 30.Beech Grove and Southeast Indianapolis | $30.5K Ogłoszenia: 20 | 11.6% Ogłoszenia: 20 |
| 31.Noblesville | $35.3K Ogłoszenia: 68 | 11.3% Ogłoszenia: 68 |
| 32.Meridian-Kessler | $33.0K Ogłoszenia: 49 | 11.3% Ogłoszenia: 49 |
| 33.Fishers | $36.3K Ogłoszenia: 31 | 11.2% Ogłoszenia: 31 |
| 34.Westfield | $54.0K Ogłoszenia: 110 | 11.0% Ogłoszenia: 110 |
| 35.Riverside and Crown Hill | $33.1K Ogłoszenia: 20 | 10.8% Ogłoszenia: 20 |
| 36.Broad Ripple | $31.3K Ogłoszenia: 50 | 10.4% Ogłoszenia: 50 |
| 37.West Lafayette | $37.9K Ogłoszenia: 61 | 10.3% Ogłoszenia: 61 |
| 38.North Meridian and Nora | $40.3K Ogłoszenia: 27 | 10.3% Ogłoszenia: 27 |
| 39.Carmel | $47.2K Ogłoszenia: 21 | 10.1% Ogłoszenia: 21 |
| 40.Canal District and University | $32.0K Ogłoszenia: 131 | 9.6% Ogłoszenia: 131 |
| 41.Old Northside and Herron-Morton | $29.9K Ogłoszenia: 25 | 9.0% Ogłoszenia: 25 |
Dane z dnia 2026-10-06
Przychód na ofertę według liczby sypialni
Roczny przychód na ogłoszenie, w podziale na liczbę sypialni. Porównaj, które rozmiary nieruchomości radzą sobie najlepiej.
Liczba sypialni:
0
1
2
3
4+
Wzrost podaży wynajmów krótkoterminowych
Śledzi, jak zmienia się liczba aktywnych ogłoszeń w czasie. Rosnąca podaż przy stałych przychodach może wskazywać na nasycenie.
Wskaźniki wydajności według sypialni
Rozbicie przychodów, wartości nieruchomości, rentowności, podaży i opłat za sprzątanie dla każdego typu sypialni.
Sypialnie
Mediana przychodu
Mediana wartości domu
Rentowność brutto
Podaż
FiltryPokaż filtry
Kolory pinów
≥$200K
$100K-$200K
$75K-$100K
<$75K