Denver, CO
Uwolnij pełnię mocy rynków
Roczny przychód (rzeczywisty)
$51.9k
Śr. 12M
↑12%
z poprzednich 12 miesięcy
Wskaźnik zajętości
49%
Śr. 12M
↓3%
z poprzednich 12 miesięcy
Średnia stawka dzienna
$243
Śr. 12M
↑18%
z poprzednich 12 miesięcy
Rentowność brutto
8.4%
Obecny potencjał
↑0.3 pkt
względem cen sprzed roku
Czas realizacji
39 dni
Śr. 12M
↑1 dni
z poprzednich 12 miesięcy
Revpar
$110
Śr. 12M
↑21%
z poprzednich 12 miesięcy
Uwaga metodologiczna: Liczby odzwierciedlają dane rynkowe Denver na dzień październik 2026. Dane obejmują oferty Airbnb, VRBO i Booking.com. Wartości podlegają wpływom sezonowym; wprowadzono zaokrąglenia dla lepszej czytelności.
Porównaj 31 dzielnic i pobliskich obszarów na szerszym rynku najmu Denver, CO. Obszary te nie ograniczają się do granic miasta. Każda wartość opiera się na co najmniej 20 ofertach spełniających kryteria. Otwórz dany obszar, aby sprawdzić obłożenie, ceny za noc i porównania według liczby sypialni.
Ranking według mediany rentowności brutto kwalifikujących się domów. Roczny potencjał przychodu z noclegów każdego domu jest porównywany z wartością według kodu i sypialni, przed kosztami.
| Dzielnica | Przychód (potencjalny) | Stopa zwrotu brutto |
|---|---|---|
| 1.Capitol Hill & Civic Center | $42.7K Ogłoszenia: 64 | 11.8% Ogłoszenia: 64 |
| 2.Bailey and Platte Canyon | $56.1K Ogłoszenia: 143 | 10.7% Ogłoszenia: 143 |
| 3.Downtown Core | $57.5K Ogłoszenia: 49 | 10.4% Ogłoszenia: 49 |
| 4.Westminster, Thornton and Northglenn | $45.8K Ogłoszenia: 268 | 9.9% Ogłoszenia: 268 |
| 5.Golden and North Foothills | $47.2K Ogłoszenia: 137 | 9.9% Ogłoszenia: 137 |
| 6.Evergreen Foothills | $61.2K Ogłoszenia: 80 | 9.7% Ogłoszenia: 80 |
| 7.Littleton and Englewood | $48.3K Ogłoszenia: 99 | 9.7% Ogłoszenia: 99 |
| 8.Arvada | $53.9K Ogłoszenia: 428 | 9.7% Ogłoszenia: 428 |
| 9.Berkley and South Westminster | $45.0K Ogłoszenia: 260 | 9.7% Ogłoszenia: 260 |
| 10.Cherry Creek and Central East Denver | $36.8K Ogłoszenia: 150 | 9.5% Ogłoszenia: 150 |
| 11.Idaho Springs and I-70 Mountains | $60.9K Ogłoszenia: 98 | 9.5% Ogłoszenia: 98 |
| 12.Five Points & City Park | $44.0K Ogłoszenia: 272 | 9.5% Ogłoszenia: 272 |
| 13.Baker & Lincoln Park | $41.1K Ogłoszenia: 60 | 9.5% Ogłoszenia: 60 |
| 14.Conifer and US 285 Foothills | $65.4K Ogłoszenia: 45 | 9.2% Ogłoszenia: 45 |
| 15.Highland and Near Northwest Denver | $46.3K Ogłoszenia: 290 | 9.1% Ogłoszenia: 290 |
| 16.Aurora and East Metro | $31.9K Ogłoszenia: 179 | 9.1% Ogłoszenia: 179 |
| 17.Commerce City and Brighton | $40.5K Ogłoszenia: 84 | 9.0% Ogłoszenia: 84 |
| 18.Wheat Ridge | $45.3K Ogłoszenia: 174 | 9.0% Ogłoszenia: 174 |
| 19.Broomfield and Louisville | $45.3K Ogłoszenia: 58 | 9.0% Ogłoszenia: 58 |
| 20.South Denver | $43.5K Ogłoszenia: 188 | 8.9% Ogłoszenia: 188 |
| 21.Lakewood | $36.9K Ogłoszenia: 233 | 8.7% Ogłoszenia: 233 |
| 22.Ken Caryl and Southwest Metro | $48.7K Ogłoszenia: 31 | 8.7% Ogłoszenia: 31 |
| 23.West Colfax and Villa Park | $39.8K Ogłoszenia: 83 | 8.5% Ogłoszenia: 83 |
| 24.Centennial and Central South Metro | $50.4K Ogłoszenia: 168 | 8.5% Ogłoszenia: 168 |
| 25.Southwest Denver | $32.1K Ogłoszenia: 64 | 8.2% Ogłoszenia: 64 |
| 26.Central Park, Park Hill and East Colfax | $45.1K Ogłoszenia: 65 | 8.1% Ogłoszenia: 65 |
| 27.East Centennial Fringe | $36.7K Ogłoszenia: 34 | 7.9% Ogłoszenia: 34 |
| 28.Northeast Aurora | $40.6K Ogłoszenia: 23 | 7.8% Ogłoszenia: 23 |
| 29.Montbello and Green Valley Ranch | $32.7K Ogłoszenia: 29 | 7.4% Ogłoszenia: 29 |
| 30.Berkeley, West Highland and Sloan Lake | $38.0K Ogłoszenia: 167 | 7.2% Ogłoszenia: 167 |
| 31.Northern Douglas County | $38.6K Ogłoszenia: 41 | 6.9% Ogłoszenia: 41 |
Dane z dnia 2026-10-06
Przychód na ofertę według liczby sypialni
Roczny przychód na ogłoszenie, w podziale na liczbę sypialni. Porównaj, które rozmiary nieruchomości radzą sobie najlepiej.
Liczba sypialni:
0
1
2
3
4+
Wzrost podaży wynajmów krótkoterminowych
Śledzi, jak zmienia się liczba aktywnych ogłoszeń w czasie. Rosnąca podaż przy stałych przychodach może wskazywać na nasycenie.
Wskaźniki wydajności według sypialni
Rozbicie przychodów, wartości nieruchomości, rentowności, podaży i opłat za sprzątanie dla każdego typu sypialni.
Sypialnie
Mediana przychodu
Mediana wartości domu
Rentowność brutto
Podaż
FiltryPokaż filtry
Kolory pinów
≥$200K
$100K-$200K
$75K-$100K
<$75K