Salt Lake City, UT

Salt Lake City

Uwolnij pełnię mocy rynków

Roczny przychód (rzeczywisty)

$37.7k

Śr. 12M

↑7%

z poprzednich 12 miesięcy

Wskaźnik zajętości

46%

Śr. 12M

↓4%

z poprzednich 12 miesięcy

Średnia stawka dzienna

$199

Śr. 12M

↑17%

z poprzednich 12 miesięcy

Rentowność brutto

6.2%

Obecny potencjał

↓0.0 pkt

względem cen sprzed roku

Czas realizacji

37 dni

Śr. 12M

↑2 dni

z poprzednich 12 miesięcy

Revpar

$79

Śr. 12M

↑11%

z poprzednich 12 miesięcy

Zobacz, jak Salt Lake City plasuje się wśród rynków Airbnb w Utah pod względem rentowności brutto

Najlepsze dzielnice na Airbnb na rynku Salt Lake City, UT

Porównaj 19 dzielnic i pobliskich obszarów na szerszym rynku najmu Salt Lake City, UT. Obszary te nie ograniczają się do granic miasta. Każda wartość opiera się na co najmniej 20 ofertach spełniających kryteria. Otwórz dany obszar, aby sprawdzić obłożenie, ceny za noc i porównania według liczby sypialni.

Ranking według mediany rentowności brutto kwalifikujących się domów. Roczny potencjał przychodu z noclegów każdego domu jest porównywany z wartością według kodu i sypialni, przed kosztami.

DzielnicaPrzychód (potencjalny)Stopa zwrotu brutto
1.West Salt Lake City$33.3K

Ogłoszenia: 195

8.0%

Ogłoszenia: 195

2.Central Salt Lake City$29.6K

Ogłoszenia: 357

7.7%

Ogłoszenia: 357

3.Ogden and Weber Corridor$27.1K

Ogłoszenia: 230

7.6%

Ogłoszenia: 230

4.South Salt Lake and Murray$30.2K

Ogłoszenia: 156

7.1%

Ogłoszenia: 156

5.West Valley and Taylorsville$29.8K

Ogłoszenia: 129

7.0%

Ogłoszenia: 129

6.Downtown, Capitol Hill and Avenues$28.2K

Ogłoszenia: 137

6.9%

Ogłoszenia: 137

7.Sandy and Midvale$31.6K

Ogłoszenia: 212

6.8%

Ogłoszenia: 212

8.Eagle Mountain and Saratoga Springs$38.1K

Ogłoszenia: 26

6.8%

Ogłoszenia: 26

9.Sugar House, Ballpark and South City$32.7K

Ogłoszenia: 210

6.7%

Ogłoszenia: 210

10.Draper and Bluffdale$31.7K

Ogłoszenia: 80

6.6%

Ogłoszenia: 80

11.Tooele and Stansbury Country$25.6K

Ogłoszenia: 24

6.5%

Ogłoszenia: 24

12.Bountiful and South Davis$29.8K

Ogłoszenia: 95

6.4%

Ogłoszenia: 95

13.Millcreek and Holladay$32.1K

Ogłoszenia: 232

6.4%

Ogłoszenia: 232

14.Eden, Huntsville and Ogden Valley$48.3K

Ogłoszenia: 45

6.2%

Ogłoszenia: 45

15.Lehi and Nearby Utah County$30.1K

Ogłoszenia: 77

6.1%

Ogłoszenia: 77

16.Layton and North Davis$26.8K

Ogłoszenia: 99

5.9%

Ogłoszenia: 99

17.South and West Jordan Valley$30.1K

Ogłoszenia: 154

5.8%

Ogłoszenia: 154

18.Mountain Green and Morgan Country$34.6K

Ogłoszenia: 23

5.4%

Ogłoszenia: 23

19.Wolf Creek$29.5K

Ogłoszenia: 61

4.4%

Ogłoszenia: 61

Dane z dnia 2026-10-06

Przychód na ofertę według liczby sypialni

Roczny przychód na ogłoszenie, w podziale na liczbę sypialni. Porównaj, które rozmiary nieruchomości radzą sobie najlepiej.

Liczba sypialni:

0

1

2

3

4+

Wzrost podaży wynajmów krótkoterminowych

Śledzi, jak zmienia się liczba aktywnych ogłoszeń w czasie. Rosnąca podaż przy stałych przychodach może wskazywać na nasycenie.

Wskaźniki wydajności według sypialni

Rozbicie przychodów, wartości nieruchomości, rentowności, podaży i opłat za sprzątanie dla każdego typu sypialni.

Sypialnie

Mediana przychodu

Mediana wartości domu

Rentowność brutto

Podaż

Sprzątanie
0
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $6•
1
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $7•
2
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $9•
3
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
$135
4+
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 •••
🔒 $2••

Kolory pinów

≥$200K

$100K-$200K

$75K-$100K

<$75K