Minneapolis, MN
Uwolnij pełnię mocy rynków
Roczny przychód (rzeczywisty)
$42.8k
Śr. 12M
↑7%
z poprzednich 12 miesięcy
Wskaźnik zajętości
44%
Śr. 12M
↓3%
z poprzednich 12 miesięcy
Średnia stawka dzienna
$232
Śr. 12M
↑13%
z poprzednich 12 miesięcy
Rentowność brutto
10.6%
Obecny potencjał
↓0.2 pkt
względem cen sprzed roku
Czas realizacji
36 dni
Śr. 12M
↑1 dni
z poprzednich 12 miesięcy
Revpar
$88
Śr. 12M
↑15%
z poprzednich 12 miesięcy
Uwaga metodologiczna: Liczby odzwierciedlają dane rynkowe Minneapolis na dzień październik 2026. Dane obejmują oferty Airbnb, VRBO i Booking.com. Wartości podlegają wpływom sezonowym; wprowadzono zaokrąglenia dla lepszej czytelności.
Porównaj 41 dzielnic i pobliskich obszarów na szerszym rynku najmu Minneapolis, MN. Obszary te nie ograniczają się do granic miasta. Każda wartość opiera się na co najmniej 20 ofertach spełniających kryteria. Otwórz dany obszar, aby sprawdzić obłożenie, ceny za noc i porównania według liczby sypialni.
Ranking według mediany rentowności brutto kwalifikujących się domów. Roczny potencjał przychodu z noclegów każdego domu jest porównywany z wartością według kodu i sypialni, przed kosztami.
| Dzielnica | Przychód (potencjalny) | Stopa zwrotu brutto |
|---|---|---|
| 1.North Loop | $58.8K Ogłoszenia: 32 | 19.3% Ogłoszenia: 32 |
| 2.Burnsville and Lakeville | $58.7K Ogłoszenia: 25 | 16.2% Ogłoszenia: 25 |
| 3.Whittier and Lyndale | $34.8K Ogłoszenia: 66 | 15.2% Ogłoszenia: 66 |
| 4.Roseville and Shoreview | $51.8K Ogłoszenia: 40 | 14.7% Ogłoszenia: 40 |
| 5.Blaine and Fridley | $52.3K Ogłoszenia: 53 | 13.9% Ogłoszenia: 53 |
| 6.Uptown | $31.3K Ogłoszenia: 47 | 13.5% Ogłoszenia: 47 |
| 7.Woodbury and Maplewood | $36.8K Ogłoszenia: 23 | 13.5% Ogłoszenia: 23 |
| 8.Saint Paul West Side and Southern Suburbs | $31.9K Ogłoszenia: 29 | 13.4% Ogłoszenia: 29 |
| 9.Downtown Minneapolis | $30.2K Ogłoszenia: 63 | 13.3% Ogłoszenia: 63 |
| 10.Bloomington and Richfield | $48.1K Ogłoszenia: 63 | 13.1% Ogłoszenia: 63 |
| 11.Northeast Minneapolis | $36.9K Ogłoszenia: 118 | 12.7% Ogłoszenia: 118 |
| 12.East Side Saint Paul | $27.0K Ogłoszenia: 32 | 12.7% Ogłoszenia: 32 |
| 13.Eagan and Inver Grove Heights | $42.9K Ogłoszenia: 22 | 12.5% Ogłoszenia: 22 |
| 14.Chain of Lakes and Lowry Hill | $38.5K Ogłoszenia: 53 | 12.3% Ogłoszenia: 53 |
| 15.Chaska and Waconia Country | $43.9K Ogłoszenia: 29 | 12.2% Ogłoszenia: 29 |
| 16.Brooklyn Park and Robbinsdale | $38.3K Ogłoszenia: 37 | 12.2% Ogłoszenia: 37 |
| 17.Midway and Union Park | $30.6K Ogłoszenia: 87 | 12.0% Ogłoszenia: 87 |
| 18.Stillwater and Lake Elmo | $48.8K Ogłoszenia: 44 | 11.8% Ogłoszenia: 44 |
| 19.St. Louis Park and Edina | $36.5K Ogłoszenia: 42 | 11.8% Ogłoszenia: 42 |
| 20.Nokomis and Standish | $31.4K Ogłoszenia: 105 | 11.6% Ogłoszenia: 105 |
| 21.Powderhorn and Phillips | $28.8K Ogłoszenia: 45 | 11.6% Ogłoszenia: 45 |
| 22.Summit Hill and Summit-University | $29.0K Ogłoszenia: 62 | 11.6% Ogłoszenia: 62 |
| 23.Shakopee and Prior Lake Country | $41.0K Ogłoszenia: 25 | 11.6% Ogłoszenia: 25 |
| 24.Como and North End | $26.4K Ogłoszenia: 35 | 11.5% Ogłoszenia: 35 |
| 25.North Minneapolis | $27.3K Ogłoszenia: 24 | 11.5% Ogłoszenia: 24 |
| 26.Plymouth and Western Hennepin Country | $58.2K Ogłoszenia: 31 | 11.5% Ogłoszenia: 31 |
| 27.Downtown Saint Paul and West Seventh | $30.5K Ogłoszenia: 45 | 11.3% Ogłoszenia: 45 |
| 28.Hudson and River Falls | $42.4K Ogłoszenia: 23 | 11.3% Ogłoszenia: 23 |
| 29.Forest Lake and Scandia Country | $48.1K Ogłoszenia: 31 | 10.9% Ogłoszenia: 31 |
| 30.Maple Grove and Rogers | $48.6K Ogłoszenia: 20 | 10.9% Ogłoszenia: 20 |
| 31.White Bear Lake | $35.1K Ogłoszenia: 32 | 10.6% Ogłoszenia: 32 |
| 32.Eden Prairie and Chanhassen | $59.5K Ogłoszenia: 26 | 10.4% Ogłoszenia: 26 |
| 33.Highland Park and Macalester-Groveland | $34.3K Ogłoszenia: 56 | 10.4% Ogłoszenia: 56 |
| 34.Southwest Minneapolis | $42.7K Ogłoszenia: 127 | 10.4% Ogłoszenia: 127 |
| 35.Anoka and Northern River Country | $35.9K Ogłoszenia: 29 | 10.4% Ogłoszenia: 29 |
| 36.Longfellow and Seward | $28.5K Ogłoszenia: 51 | 10.3% Ogłoszenia: 51 |
| 37.Elk River and Big Lake | $37.2K Ogłoszenia: 23 | 9.8% Ogłoszenia: 23 |
| 38.University and Prospect Park | $34.2K Ogłoszenia: 24 | 9.6% Ogłoszenia: 24 |
| 39.Northfield and Cannon Falls Country | $35.3K Ogłoszenia: 29 | 8.8% Ogłoszenia: 29 |
| 40.Cottage Grove and Afton | $32.4K Ogłoszenia: 22 | 8.7% Ogłoszenia: 22 |
| 41.Lake Minnetonka | $54.5K Ogłoszenia: 64 | 8.3% Ogłoszenia: 64 |
Dane z dnia 2026-10-06
Przychód na ofertę według liczby sypialni
Roczny przychód na ogłoszenie, w podziale na liczbę sypialni. Porównaj, które rozmiary nieruchomości radzą sobie najlepiej.
Liczba sypialni:
0
1
2
3
4+
Wzrost podaży wynajmów krótkoterminowych
Śledzi, jak zmienia się liczba aktywnych ogłoszeń w czasie. Rosnąca podaż przy stałych przychodach może wskazywać na nasycenie.
Wskaźniki wydajności według sypialni
Rozbicie przychodów, wartości nieruchomości, rentowności, podaży i opłat za sprzątanie dla każdego typu sypialni.
Sypialnie
Mediana przychodu
Mediana wartości domu
Rentowność brutto
Podaż
FiltryPokaż filtry
Kolory pinów
≥$200K
$100K-$200K
$75K-$100K
<$75K